Knights of Light

Forum gildii Knights of Light (WoW)


#1 2008-10-08 14:58:18

Sed

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Build PvP

Chcialbym aby jakis doswiaczony warrior doradzil mi build pod PvP (maksymalny dmg), tak zeby wszystkie talenty dzialaly
NIe ma dla mnie roznicy czy 2h weapon czy 2x1h.
Archangel jestes Mistrzem wiec prosze o pomoc dziekuje


Pozdrawiam
Sed 61lvl Warrior

Offline

 

#2 2008-10-08 18:41:27

Archangel

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Build PvP

Hmmm no tak jest funkcja są obowiązki
Ale przejdźmy do rzeczy... Więc przyznam się, że osobiście pod każdym względem wolę Warriora Protection i o jeśli o ten build chodzi to naprawdę mogę Ci referat strzelić. Ale akurat Ciebie obchodzi maksymalny dmg pod pvp więc to będzie ewidentnie build na arms. Z góry mówię, że żaden mój build nie jest opierany na poradnikach czy innych forach - sugeruję się tylko i wyłącznie własnym wyczuciem i doświadczeniem co jest przydatne a co nie.
Mój build pod pvp arms wyglądałby następująco:

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla … 0000000000

Dlaczego mace? Ponieważ masz zwiększoną szansę na stun przy zwykłym ataku co jest bardzo przydatne w starciach z innymi graczami (szczegolnie, że dysponujesz tylko 2 stunami z Charge i Intercept, których obsługę troszeczkę trzeba poćwiczyć). Masz szanse na wbicie stuna nawet z DOT (damange of time), dlatego zwiększamy maksymalnie moc REND. Podczas walki pilnuj, żeby przeciwnik miał ciągle DOT na sobie. Korzystaj też z Thunder Clap, który spowolni ataki przeciwnika. Większość czasu na tym buildzie spędzisz w Battle Stance, czasami tylko przełączyć się możesz na Berserker Stance, w celu użycia Berserker Rage lub Whirlwind. Defensive Stance będziesz używał bardzo sporadycznie w celu wbicia Disarm na przeciwnika. Każdą walkę rozpoczynaj od Charge (zakładasz stuna +kilka pkt rage). Nieustannie korzystaj z umijetnosci Hamstring oraz Piercing Howl (spowolnienie naprawdę potrafi każdemu pokrzyżować plany. Dzięki kilku punktom w Fury będziesz miał lekki regen za każdym razem jak przeciwnik zada Ci cios krytyczny oraz kosmiczne obrazenia dzięki Enrage (włącza się, gdy otrzymasz cios krytyczny). Przy ostatnich 20% życia przeciwnika spamuj Execute ile tylko wlezie (nie powinien przeżyć więcej niż 3-4 uderzeń) Hmmm... To by było na tyle co mogę Ci powiedzieć o Warriorze w Arms. Pamiętaj, że na duelu będziesz miał raczej marne szanse z każdym, ale przy dobrym healu na BG lub Arenie warek zmienia się w maszynkę do zabijania. Ja na tym buildzie nie narzekałem i radziłem sobie całkiem dobrze (nieraz udawało się mi okupywać pierwsze pozycje na battlegroundach - fun serwers). Na koniec pamiętaj też, że Warrior jest klasą najbardziej uzależnioną od tego co nosi... Więc dobrze się ubierz Set za honor bardzo polecany.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie, lub pytania - śmiało piszcie.

PS.
Niestety nie wszystkie talenty działają jak trzeba, można to sprawdzić w spisie talentów, który dodałem. Niedziałające punkty talentów zawsze można rozdzielić wg własnego uznania bo kto nie lubi eksperymentować?

W realniach Andzi proponuję coś takiego (wszystko działa):

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla … 0000000000

Ostatnio edytowany przez Archangel (2008-10-10 10:17:24)

Offline

 

#3 2008-10-09 09:22:21

Sed

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Build PvP

Dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz. Musze przyznac ze duzo sie dowiedzialem z Twojej wypowiedzi.
Mam jeszczee jedno pytanie Chcialbym abys zrobil mi build na Warka ktory daje najwieksze obrazenia obszarowe(kilka celi naraz) Bo mysle ze do 69lvl bedzie to bardziej przydatny build(na 69lvl zmienie sie w PvP ze wzgledu na BG) aha i powiedz w co najlepiej staty pakowac Agility strengh wszystko?


Dzieki z gory
NIe musissz tak doladnie opisywac, nie chce Ci robic klopotu.


Ps. Build fajny zrobiles tylko szkoda ze brales w nim niedzialajace talenty


Pozdrawiam
Sed 61lvl Warrior

Offline

 

#4 2008-10-09 17:25:27

Archangel

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Build PvP

Cóż, build jest fajny jak wszystko działa, ale w realiach Andzi musimy radzić sobie z tym co mamy. Jeśli chodzi o statystyki, które trzeba rozwijać u warriora to przede wszystkim stamina, potem strengh i agility. Może z ciut większym naciskiem na agility (oczywiście mówię o Warriorze Arms i Fury) bo szansa na cios krytyczny jest bardzo istotna. Jeśli chodzi o build Fury to mogę Ci zaproponować coś takiego:

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla … 0000000000

Pamiętaj jednak, że Warrior to nie jest Mag i wykańczanie większej liczby mobów jest dość uciążliwe.

Offline

 

#5 2008-10-10 10:51:28

Sed

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Build PvP

Dzieki za Build. Jeszcze mam jedna prosbe. czy moglbys wziac z GB zbroje niebieska na 61lvl i mi wyslac, bo jest sliczna i bardzo bym ja chcial. Wyslij mi na maila w wolnej chwili. Dziekuje


Pozdrawiam
Sed 61lvl Warrior

Offline

 

#6 2008-10-10 14:30:11

Zorix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 18
Punktów :   

Re: Build PvP

Jak dla mnie to lepiej było napisać na whisp w grze.


One shock one kill no hax just skill...

Offline

 

#7 2008-10-23 00:30:24

Mads

Użytkownik

Skąd: eNHa
Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 100
Punktów :   

Re: Build PvP


Troll OWNi Priests are the most powerful healers in the game.

Offline

 

#8 2008-10-23 12:02:48

Archangel

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Build PvP

Co do tego filmu to ja powiem tak - nie sztuka jest nakręcić jakieś zwycięstwa z różnymi klasami. W WoW liczą się głownie umijętności manualne i opanowanie samego gracza. Nie wiemy też jakie mieli itemy jego rywale, a sądzę, że nienajlepsze (komentarze pod filmem). Nie ma co się sugerować filmami na YT bo są one zawsze wyidealizowane jak tylko się da. Jestem też na 100% pewien, że Vin nie miał 31k hp (nie widać ile ma podczas dueli), a na początek filmu specjalnie sobie zrobił talenty, aby użyć Last Stand (+30% hp na 20 sekund) i był maksymalnie jak tylko sie da wybuffowany (wydaje się mi, że przed wipe na Andeeri nie było ograniczenia na Battle Elixir i Guardian Elixir, ale mogę się mylić). Po prostu 31k hp u wara bez Last Stand jest niemożliwe. Więc tak jak mówię, do takich filmów podchodzić trzeba z dystansem, aczkolwiek mogą one zrobić wrażenie czasami.

Ostatnio edytowany przez Archangel (2008-10-23 12:04:01)

Offline

 

#9 2008-10-23 12:55:13

BoczekHeart

Administrator

9640908
Zarejestrowany: 2007-10-23
Posty: 352
Punktów :   14 

Re: Build PvP

ale  mimo wszystko 31k HP nawet z okrzykiem to juz cos Jak dla mnie niecodzienny widok.


Boczekheart

Offline

 

#10 2008-11-20 15:59:39

Mads

Użytkownik

Skąd: eNHa
Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 100
Punktów :   

Re: Build PvP

Mogę prosić o build pod FURY? Walcze 2x1h ( Revi: http://charview.andeeria.pl/postac.php?ident=67024 )

Z góry dzięki


Troll OWNi Priests are the most powerful healers in the game.

Offline

 

#11 2010-03-10 21:02:46

Kyria

Nowy użytkownik

11123438
Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Build PvP

Bulidzik pod pvp tradycyjny na 3.3.2;d
http://wow-space.info/postac/talenty/wa … 31020||330
a tu moj bulid pod pvp glownie do walk 1v1 i na areny
http://wow-space.info/postac/talenty/wa … 200012|330


Kyria       -----> Szaman ele
Wyderka  -----> Druid feral
Blizna      -----> Rogal sub

Offline

 

#12 2010-03-11 20:48:24

Demonisch

Użytkownik

status 5371562
8159282
Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 99
Punktów :   

Re: Build PvP

pvp sssssiiieeeee


This place inside my mind, a place I like to hide...

Offline

 

#13 2010-03-18 04:35:37

 NEKRUS.....

Użytkownik

5032334
Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 118
Punktów :   

Re: Build PvP

warek z 30k hp to nic wielkiego Zwłaszcza jak ja szamkiem miałem 28 xD


Ulvhedin - shaman ele/resto

Offline

 

#14 2010-03-29 23:55:02

 Rydz9000

Nowy użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Build PvP

Ja mam pytanko... Czy mogłby ktoś podpowiedzieć w jaki sposób można sobie skutecznie w Arms radzić z szamem bądź huntem czy magiem. Rozwijając, mialem kilka dueli z pewnym szamem, nie pamietam nicku, gdy miał postawione totemy nie szło mi go ubić, jeden totem cholernie mnie spowalniał, jeden atakował, inny chyba przywoływał eterycznego wilka, zanim rozwaliłem totemy i do niego podbiegłem stały już nowe totemy i dalej po prostu pełzłem. Z kolei z huntem gdy probowałem zaatakować gracza pet wystarczająco dużo napsuł mi krwi i tez była dupa. Jak ubiłem peta to za mało hp zpstawało żeby dac w d... samemu huntowi. Z kolei mag... olbrzymie dmg, nie wiem z jakich skili+ gdy do niego podbiegałem pojawiał sie za moimi plecami. nie jestem zbytnio ogarniety w pvp, o wiele bardziej wole pve w prot ale byłbym bardzo wdzieczny za kilka porad, z czego korzystać w starciach z tymi klasami itp.
Pzdr
ps. to moj build pod arms
http://www.wowarmory.com/talent-calc.xm … 0000000000

Ostatnio edytowany przez Rydz9000 (2010-03-29 23:56:38)


http://img.userbars.pl/33/6424.png
in game: Valenitus
http://i13.photobucket.com/albums/a260/freds4sale/userbars/Morrowind-Fan.jpg

Offline

 

#15 2010-06-10 21:13:18

soniaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Build PvP

Przeciwko shamanowi najwazniejsze jest rozwalenie earthbinda tota, potem to juz leci, ogarnij stunlocki z charge,intercepta i nie zapominaj o pumelu i shield bashu, a jak juz wszystko jest na CD to reflect.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bloodwar www.wielka-plyta.pl www.wyposazenie-wnetrz.org.pl Leczenie kanałowe